Як планують реформувати дистанційну зайнятість: позиція міністра економіки

3 грудня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов прокоментував низку питань, що пов’язані з реформою зайнятості в Україні.
(більше…)

         В передачі  «Созидательное общество — общая цель» для глядачів телеканалу АллатРа ТВ із 180 країн світу, поділився своїм життєвим досвідом відомий громадський діяч –  президент Громадської організації  “Спілки  орендарів  і  підприємців  України”, Заслужений економіст України, кандидат сільськогосподарських наук, член-кореспондент Міжнародної кадрової академії,  шеф-редактор журнала “РоботодавецЬ” Віктор ХМІЛЬОВСЬКІЙ

//www.youtube.com/watch?v=6JebMT5MgeQ

Які зміни планують внести до Трудового кодексу: роз’яснення Держпраці

Інна Кокіль, завідувачка сектору юридичного забезпечення Управління Держпраці у Рівненській області розповіла про трудові права, як їх реалізовують жителі Рівненщини, які є проблеми і що слід очікувати від прийняття нового Трудового кодексу України. (більше…)

Важливі цифри для підприємців у 2020 році: інфографіка

(більше…)

Для підприємців відкрито «гарячу лінію»

Мінцифра спільно з єдиним урядовим контактним центром запустила гарячу лінію для підприємців, що працює в тестовому режимі.
(більше…)

Романа Чернегу звільнено з посади голови Держпраці

Уряд на засіданні 4 грудня ухвалив низку кадрових рішень. (більше…)

З 1 грудня 2019 року діють штрафи за несвоєчасну реєстрацію акцизних накладних

З 1 грудня 2019 року вступають  в  силу штрафні санкції, передбачені пунктами 1202.1 – 1202.3 ПКУ за несвоєчасну реєстрацію/нереєстрацію акцизних накладних та розрахунків коригування до акцизних накладних, а також другого примірника акцизної накладної в Єдиному реєстрі акцизних накладних.
(більше…)

РРО: готуємось до “кешбеку”

В Офісі великих платників податків ДПС повідомляють, що Верховна Рада Законом України від 20.10.2019 р. № 129-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг” запровадила так званий механізм “кешбеку”.
(більше…)

ДПС прискорює діджиталізацію сервісів, аби підвищити рівень добровільної сплати податків, – Верланов

Одним із головних напрямків реформування ДПС має стати розвиток онлайн сервісів і діджиталізація. Про це заявив Голова ДПС Сергій ВЕРЛАНОВ під час Українського форуму якісного регулювання бізнесу, організованого виданням «Економічна правда».
(більше…)

Віктор Хмільовський: настав час дати оцінку соціальному діалогу в сфері торгівлі і послуг


Нещодавно департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономрозвитку надіслав на адресу Асоціації роботодавців торгівлі та комерційної сфери (АРТУ) лист з проханням прийняти участь у формуванні трьохсторонньої комісії для підведення підсумків виконання Галузевої угоди.
(більше…)